| Cronos126 a întrebat:

Nu pot sa ma decid ce sa fac, am o tableta Samsung tab 4 t 230 si nu ii mai merge jackul de casti (nu se poate repara). Acum am o pereche de casti bluetooh care imi fac ca atunci cand am si wifi-ul activat si bluetooh sa imi mearga internetul incet, dar pot sa imi cumpar o pereche de casti usb tip C care se conecteaza la mufa de incarcare, dar daca se strica mufa de incarcare nu stiu daca o pot repara cei de la gsm. Acum nu stiu daca sa raman cu castile astea cu bluetooh sau sa imi castile prin usb tip C.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ma mira cum nu se poate schimba mufa de casti?
Du-l la alti meseriasi!

Pana atunci poti folosi castile bloetooth, care nu strica mecanic nici o mufa.

| Cronos126 explică (pentru Bula):

" Nu am gasit mufa pentru tableta dumneavoastra."

| Cronos126 explică (pentru Bula):

Sti vre un fix pentru ca internetul merge incet doar cand bluetooh e deschis. App am fost la gsm.

| Bula a răspuns (pentru Cronos126):

Ce "fix"?
Daca ai o tableta ieftina, wi-fi si bluetooth functioneaza cu acelasi cip, deci evident ca ambele vor merge incet.