| ALEXXXL19 a întrebat:

nu stiu cum am facut sau cine a facut dar am legata la contul de Microsoft o licenta de windows 10, problema e ca nu stiu de unde a aparut, pare ok stiu ca se plateste daca vrei asa ceva eu n-am platit nimic mai ales pentru asa ceva. L-am instalat acum ceva timp ca am pus un ssd si merge mai bine laptopul. Va las si o poza sau nu e ceea ce cred eu ca e imi puteti explica, va multumesc.
https://photos.app.goo.gl/p3ymq8VeK6F932HUA

1 răspuns:
| f2ff2fl12f a răspuns:

Dacă l-ai luat de pe site oficial și setezi în timpul instalării la chestia "unde dorești sa îl folosești?" home sau ceva de genul, primești o licență gratuita. Eu asa am primit.