| Teo1236453 a întrebat:

o sa cumpar un abonament de la Orange cu un telefon care are cartela micro-sim.Acest telefon vreau sa il dau unui prieten si el o sa imi dea telefonul lui care e vechi.Cartela micro-sim nu merge pe telefonul ala si nici cealalta pe asta care il voi cumpara...Pot sa iau abonamentul cu o cartela sim in loc de una micro-sim? chiar daca telefonul care vine cu abonamentul merge cu micro-sim? Va rog sa raspundeti.

Funda+Vot!happy

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca iti faci abonamentul intr-un shop Orange, poti solicita colegilor un SIM normal, nu un microSIM.
O zi buna,
Orange Helpers