| LikeIT a întrebat:

o sa trc direct la subiect cum descarc video. m4v de pe un site? am incercat 1001 de pluginuri softuri si asa mai departe nu merge nici cum, va rog este urgent cine ma ajuta si merge ii dau ce vrea..Chiar nu exista un soft sa poade descarca un video? fie mp4 fie m4v fie ori ce format?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Este un site: www.onlineconvert.com care te-ar putea ajuta să rezolvi asta, dacă ştii linkul videoclipului.Succes

| LikeIT explică (pentru DeyCj):

Cunosc linkul de la pagina pe care se afla videolul. cat despre acel site nu inteleg absolut nimic, nu vad nici o functie de download video sau ceva de genu, ma poti descurca putin?

| DeyCj a răspuns (pentru LikeIT):

Păi aşa direct nbu este.Trebe să selectezi formatul de conversie şi apoi undeva în pagină vei găsi un câmp unde să pastezi linkul, cămp ce e situat desupra câmpului cu browse for file.De ăla e vorba, acel câmp e destinat conversiei de conţinut media direct din link, adică site-ul descarcă automat conţinutul şi îl converteşte iar apoi ţî-l dă spre download ca pe un fişier ce vrei să îl descarci prin save de pe internet.deci nu ai nevoie de cont sau arese de mail ce să introduci acolo.Succes