| SebiWEEEEEED a întrebat:

Oare de ce nu mi se deschide monitorul? apar niste liniute orizontale de toate culorile(nici chiar toate) si se blocheaza TOTUL. Dupa 5 zile acesta isi revine, si dupa 2 zile de jucat pe el APAR liniutele orizontale, cooleru-l merge nu cred ca el e probleme mi se pare ca placa video e de vina, nu am mai schimbat-o de vreo 2 3 ani?
FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

1 răspuns:
| xr0sioRx a răspuns:

Schimba monitorul, daca si pe celelat monitor face la fel, incearca sa stergi praful din unitate, daca nici asa nu se rezolva schimba placa video.