| PatryRox a întrebat:

pai ma joc acum adevar sau provocare p mess cu o fata, ziceti-mi si mie ce provocari cool aveti pentru o fata! fundawinking

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

-sa faca opturi cu fundul pe perete
-sa faca karaoke pe cea mai penibila melodie pe care o stii
-sa linga pasional o inghetata
-sa-si faca o poza in ceru gurii
-un dans pe o melodie mai de futhaibatting eyelashes

| bogza2 a răspuns:

Sai spui sa trimita la toata lista mass ca e virgina si e in cautare de patener... i-am facut asta la o fata si era asaltata si acum tot spune ca asi ia revansalaughing

| Lighto_3101 a răspuns:

Streaptise pe webcam :X laughing

| RainDrop a răspuns:

Sa simuleze o criza de ras
Sa se imbrace in cele mai penibile haine
Sa joace teatru

| Clara120 a răspuns:

1.Amesteca intr-un pahar toate bauturile fara alcool din frigider cu sosuri si bea tot continutul obtinut.
2.Scrie un sms amoros si trimite-l unui numar aleator.
3.Scrie-ti pe mana sub forma de tatuaj numele colegului de clasa pe care il iubesti in secret.
4.Simuleaza o criza de ras.
5. Tine un discurs de multumire ca la Oscar.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneo sa-ti dea web si sa-i spui sasi taie din sprancene rolling on the floor