Apache
| Apache a întrebat:

Pe o scara de la 1 la 10 cam cat de buna este placa aceasta video... nVidia GT530 1GB?
Dar acest pc?
http://www.depozituldecalculatoare.ro/......-30477.htm

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Sa fiu sincer, placa video trage rau sistemul in jos, la ce procesor are.In rest, arata demential, si al design, si la configuratie.

| rogi28 a răspuns:

Eu notez aceasta placa cu 5, adica ea va trage jocurile dar la detalii medii, insa daca vrei o placa bunisoara ia GT 540 sau GT 550

| laptopnews a răspuns:

PC-ul este foarte bun, la fel si placa - nota 7

| c3s6t9y a răspuns:

Placa video 7, 5 iar pc ala 8, 5 sau chiar 9 depinde pentru ce sa fie folosit!