| A1303 a întrebat:

Peste mai bine de o luna vreau sa imi iau un laptop...
si nu stiu ce s-a imi iau pana in 2000 lei, eu mam gandit la Acer aspire e1-571g 1800 lei. Caut un laptop pentru gaming si nu vreau s-a ma trezesc ca dupa o luna ca nu mai merge bine. Multumesc!

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Pentru a juca trebuie sa vezi caracteristicile laptopului. mie personal marca Acer nu mi-a placut niciodata.

| gelu1970 a răspuns:

Pentru a juca trebuie sa vezi caracteristicile laptopului. mie personal marca Acer nu mi-a placut niciodata. totusi acerul acesta ce caracteristici are?

| CinevaNou a răspuns:

Nu iti face sperante prea mari daca iei laptop pentru gaming.

| soloangel01 a răspuns:

Nu as recomanda un laptop pentru gaming, daca vrei sa joci jocuri noi iti sugerez sa iti cumperi un pc(ai suficiebti bani). Laptopul este destul de bun dar http://mercador.ro/oferta/unitate-pc-gaming-IDJ2Ub.html! Tu hotarasti!

| A1303 explică:

Tip memorie videobig grinedicataCapacitate memorie video:2048 MBProducator chipset video:NVIDIASeria:GeForceModel:710M
Tip procesor:Intel® Pentium® Dual CoreModel procesor:2020MTehnologie procesor:22 nmFrecventa procesor:2400 MHzCache:2048 KBProducator procesor:Intel
4GB RAM