| Dany_Seby_1996 a întrebat:

recent am adus leptopu de la service am zis ca sa imi faca windows 7 si acum cand il sting imi apare ecran albastru si se restarteaza ce safac d

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa-ti faca Windows 7? Pai l-a facut Microsoft...
Fa ce ai facut si pana acum, sau poate pui mana si citesti si vezi cum "se face" Windows 7...

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Sunt multi retardei din generatia Minecraft mai ales care nu au in vocabular verbul „a instala".

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, greu...

| notefree a răspuns:

Pai depinde si ce laptop ai daca este unul vechi nu suporta sistemul

| 10Bubico a răspuns:

laughing))))))

| Dany_Seby_1996 explică:

Bai zebra vorbeate frumos te chis in freza