| CosminGK a întrebat:

Revin cu o nelamurire legata de achizitionarea unei placi de baza de la firma Asus, pentru a monta un i9 9900k. Imi puteti spune o placa de baza buna de la Asus pentru a urca un i9 9900k? Eu ma gandeam la un Z390-A sau Z390-E, voi ce ziceti? Ofer funda

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Traitiar familia,.Da cati bani ai frate? numai procesoru e la vreo 2000!

| CosminGK explică (pentru mudokins78):

De ce conteaza chestia asta? Eu ti-am vorbit foarte ok, nu te-am intrebat cumva pe tine personal daca ai banii de un anumit produs. Eu am intrebat foarte frumos ce placa de baza sa iau din gama Asus, nu de unde am eu banii pentru Procesor