| Florin777 a întrebat:

Saptamana trecuta mi-am scos placa audio din pc-ul vechi si am pus-o pe alt pc, dupa..am vrut sa o pun la loc.dar nu intra toata in slotul ei, nu inteleg de ce. Am pornit pc-ul sa vad daca atat intra si am observat ca nu mergea...nu aveam sunet, pe urma am indesat-o mai bine si a intrat. Cand am vrut sa pornesc pc-ul nu mai pornea, se aprindeau becutele de la tastatura si monitorul pentru 2 secunde si se oprea...initial am crezut ca e sursa de vina si am inlocuit-o cu alta mai veche, dar aceeasi treaba. Stiti cumva ce poate fi?

2 răspunsuri:
| Andrei7447 a răspuns:

Ai schimbat placa de baza a calculatorului pe care ai problema asta?

| Florin777 explică (pentru Andrei7447):

Nu....crezi ca are ceva placa de baza?