| franciscintaiul a întrebat:

Salut TPU. Scriu o carte despre traumele unui copil crescut fără părinți. Am nevoie de o copertă pentru carte. Se ocupă cineva cu design-ul pentru coperte de cărți. Vreau ca scena de pe copertă să se petreacă la întuneric, în dreapta să fie un soldat de genul ăsta: https://payload.cargocollective.com/1/11/378018/5516056/ BUTTONS_460.jpeg, fără față. la picioarele lui să fie un copil care stă ghemuit și strigă. în partea stângă să iasă ramurile unui copac pe care să stea un corb. Pe coperta din spate aș dori să fie puse 2 picioare tăiate ale unei ciori. Are cineva talentul și plăcerea de a face ceva original? Mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt artisti plastici care fac asa ceva, la cerere, dar trebuie sa-i cauti local.

Iarta-ma, dar coperta care o vrei tu este despre o poveste de groaza, inspaimantatoare, neatractiva si nu te astepta sa fie cine stie ce vanduta, fiindca 90% din oameni nu sunt interesati de povesti de groaza.

| OmBanal33 a răspuns:

S-ar putea sa pot sa te ajut eu, imi plac lucrurile noi, pot face in photoshop, chiar as vrea sa imi raspunzi poate reusesc sa iti satisfac cererea…

| franciscintaiul explică (pentru OmBanal33):

Chiar aș fi încântat. Păi ai putea să încerci să fii creativ și să vedem ce iese. Cartea se va numi Valea Corbilor. Poți trimite ce ți-a ieșit la adresa de gmail: andrei.arbeitundvertrag@gmail.com. Sigur că dacă iese ceva ce-mi place o să primești ceva pentru munca ta.

| OmBanal33 a răspuns (pentru franciscintaiul):

Am trimis un email, as vrea sa il citesti...