| Nezokila a întrebat:

Eu am un Huawei P8 Lite din vara anului trecut, si de curand mi s-a stricat foarte rau bateria, nu mai incarca deloc, are 40 % dupa se inchide automat, porneste inapoi etc..ma rog.
Azi l-am dus la garantie si l-au trimis la Service urmand a ma contacta ei.
Telefonul il am de la Flanco.
Intrebarea mea este : In ce situatii ai putea sa ti se incoluiasca telefonul?! E posibil ca daca telefonul meu sa aiba probleme la baterie, e posibil sa primesc unul nou?

Răspuns Câştigător
| Google342 a răspuns:

Schimba-ti bateria deoarece este supraincarcata