| GennJayJay10 a întrebat:

stie careva unde sunt ascunse datele jocurilor pe android 5.0.1 fiindca an un galaxy s4 si tocmai ce am facut update dar nu mai gasesc locatia datelor.

2 răspunsuri:
| cby a răspuns:

1. In mod normal nu ar trebui sa se stearga datele asociate cu un anume joc. Daca s-a intimplat asta este probabil ca update-ul nu este curat, de la Google, ci vine de la Samsung, care il personalizeaza si incarca cu propriul soft proprietar. Aceasta adaptare este posibil sa fi blocat accesul la acele date sau chiar sa le fi sters.
2. Daca te referi la jocurile in sine care s-au sters, din nou nu am explicatie, dar pe acestea le gasesti in Google Play in panoul de control la capitolul Aplicatiile mele. Acolo le gasesti usor si le poti reinstala.
Sper ca am fost de ajutor.

| AlexAndrei96 a răspuns:

Si eu am tot S4 si i-am facut upgrade acum 2 luni parca. Jocurile ti s-au sters, dar nu si celelalte programe. In schimb, eu cand am facut update mi-au dat NFS gratis...ma rog, poate a fost un bug. Daca ai alte intrebari, lasa-mi-le aici.