| culturism a întrebat:

Stie cineva cum se instaleaza un stick 3g pe o tableta MID?

2 răspunsuri:
| saddasdasdad a răspuns:

Sa presupun ca tableta ta suporta 3g dar nu are slot pentru sim si are eventual un slot usb unde se conecteaza stickul 3g. de obicei dupa ce conectezi un stick pe tableta trebuie sa-ti apara ceva. restul depinde prima data trebuie sa numesti conexiunea apoi sa apelezi *99# apoi APN-ul depinde de reteaua in care esti si tot asa. sper ca te-am ajutat cu ceva

| culturism explică (pentru saddasdasdad):

Multumesc pentru raspuns dar as fii fericit daca ai fii putin mai explicit happy
mersi