| AlexMrs a întrebat:

Stie cineva cum vezi cate ore are vorbite un telefon Nokia Lumia!(Windows Phone)? Funda+Vot!

5 răspunsuri:
| melaniame a răspuns:

Dai la lista/setari apeluri apoi durata apelului si iti arata cat ai vorbit

| AlexMrs explică (pentru melaniame):

Esti sigura ca vorbesti de Nokia Lumia? Telefonul meu nu cotine nimic din ce ai spus tu.straight face Nu are setari apeluri si nici durata apeluri. explica mai exact daca stii exact la Nokia lumia!

| WeWantEdge a răspuns:

Scrii *#92702689# si iti apare un meniu ascuns dai in jos si vei vedea acolo cate ore...

| AlexMrs explică (pentru WeWantEdge):

Eu nu vorbesc de Nokia 1100 big grin Nokia LUmia. nu merge cu codu ala clasic

| Valentono_Lascarache_1968 a răspuns:

Poti sati conectezi telefonul la calculator si cu programul pe care til cere sa til downloadez afli cate ore ai