| AjutoameniipeTPU a întrebat:

Salut TPU. Stie cineva daca s au bagat giftcard uri de 5 euro google play la aparatele self pay?

Răspuns Câştigător
| andreixluv a răspuns:

Salut! Din cate stiu eu, acestea sunt bagate, doar ca costa 30-31 de lei, din cauza taxei. Sunt mai usor de folosit, deoarece nu trebuie sa-ti schimbi profilul de plati, pentru a folosi paysafe. Eu personal, recomand sa-ti iei un giftcard si din Carrefour/ alte supermarket-uri, pentru ca mai apoi sa il oferi cadou. Alegerea este a ta.