| xHoliday a întrebat:

Stie cineva de e se restarteaza PC candl deschid imi apar niste chestii: Safe mod,start windows normally, last know good config. pe oricare dau se restarteaza nu pot intra pe PC dau funda cine imi spune ce are!

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Daca nu merge last know goog config, atunci inseamna ca, intr-adevar sunt fisiere lipsa din system sau corupte.solutia,o reparare de sistem, daca ai imaginea iso sau ai partitia de recovery pe pc, sau o reinstalare curata a sistemului.

1 răspuns:
| gmbod1 a răspuns:

Ori ai virusi ceea ce este cam 50% ori ai sters tu ceva din windows dar nu prea cred eu deci concluzie finala:REFORMATEAZA PC-UL SA STERS DIN EL FISIERE bfthappy