| eduardcosmin1 a întrebat:

Stie cineva un soft gen payzone care poate incarca sim-uri prepaid si ulterior sa trimit banii din incarcari intr-un cont? Nu vreau contract cu paypoint sau payzone. Softul de la payzone e luat ca exemplu. Aplicatia noastra nu mai functioneaza si avand in vedere ca lucrez la un gsm imi trebuie o aplicatie care face incarcari directe.

3 răspunsuri:
| Copila2016 a răspuns:

Folosește Orange PrePaid; este o cartelă sim cu un cont de abonament si cu aceasta poți face tranzacții.

| eduardcosmin1 explică (pentru Copila2016):

Un link daca si vrei sa mi-l lasi, te rog!

| Copila2016 a răspuns (pentru eduardcosmin1):

Aici sunt doua link-uri; fiecare are informatii dar al doilea te si ajuta mai mult daca ai cartela.

SITE: https://www.orange.ro/aplicatii/aplicatii-android/

iar aceasta este aplicatia care o poti folosi pentru a face tranzactii utilizand cartela Orange Prepaid.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ro.orange.omoney&hl=ro

Poti intreba si la Orange pentru mai multe informatii, dar sper ca am explicat cat de cat bine... ^-^