| Andrei922 a întrebat:

Stiti vreun curs in care inveti sa folosesti calculatorul atat pentru incepatori, intermediari si avansati care se afla in Buzau? As vrea daca puteti sa imi dati si cat mai multe detalii despre acesta.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbesti cu careva din copiii mai priceputi din vecini, rude, cunostinte si pentru niste banuti de buzunar te vor invata.
Funda!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Bula):

Ce raspuns stupid, el vrea cursuri pe bune nu ce il pot invata copii de clasa a 5 ea, el vrea diplomă, dar pentru funda aia ai raspunde orice tîmpenie.

| Bula a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ca incepator, SA INVETI, nu poti avea pretentii de diploma.
Iar un copil de clasa a 5-a de multe ori stie mai bine sa foloseasca calculatorul decat unul de 50 ani!

Iar mai tarziu, daca doreste si are deja cunostintele de baza necesare, poate sa invete orice ramura avansata, chiar si fara cursuri.

Iar aici nu vorbesc de specializare (ca programator, etc), fiindca nici la un copil care invata abecedarul nu poti vorbi de facultate.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te uiti pe net, intrucit acum 2 ani ong urile face au cursuri gratuite de initiere in calculatoare, si pe lîngă diplomă, primei tu ca cursant, 400 lei, cursurile tinea u 2 luni.

| stefanxam a răspuns:

Puteti sa cautati tutoriale pe YouTube, sau pur si simplu cautai numele laptopului pe Google/Youtube si trebuie sa gasiti ceva de genul acesta.