| Sultanul07 a întrebat:

sunt stefan si intr-o zi m-am dus la PC sal aprind si dintrodata apas pe buton se aude un zgomot si nu mai merge
VA ROG ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns:

Pai depinde care e problema poate s-a ars ceva nu stiu daca ai un prieten sau prietena care se pricepe cu calculatoru in procesor stie sa se ocupe cu microschemele atunci cheama pe cineva daca nu ai pe nimeni te duci in oros undeva unde repara calculatoare te duci cu procesorul le spui problema si ei o rezolva dar trebuie sa le dai bani

1 răspuns: