| andreicaia99 a întrebat:

tableta Toshiba encore e o achizite buna? mi-am luat-o de curând si nu sunt sigur daca am facut o alegere buna. m-am mai interesat si primeam raspunsuri pozitive. dar totusi va cer si voua niste informatii. spuneti-mi ce va place la ea ce o face o tableta buna daca este si multe altele.cel/cea cu cele mai multe si eficiente argumente primeste funda

3 răspunsuri:
| ClimateZone a răspuns:

Iti recomand un top cu cele mai bune tablete pentru un buget ok:

http://www.thejournal.ro/it-tehnologie/ce-tableta-sa-imi-aleg/

| cristitoader13 a răspuns:

Da este o tableta buna mai ales pentru internet.

| cristitoader13 a răspuns:

acum cum vrei s-o iei