| Alinutz0 a întrebat:

Salut TPU... Tastatura laptop-ului meu nu mai functioneaza... Inainte aveam windows7 ultimate, mergea toate bune. mi-am resintalat windows 8.1 si de cand am bagat cd-ul sa bootez nu a mai functionat. am resintalat inapoi windows 7 crezand ca 8-ul are vreo problema dar nu merge nici acum. Daca conectez o alta tastatura la USB merge doar acea conectata prin fir la USB. Cea de la laptop nu merge nici un buton. Am laptop HP Pavilion G6. Va rog sa ma ajutati. am nevoie de laptop in delegatie. Va multumesc. Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Cauta driver-ul pentru tastatura si touchpad pe site-ul producatorului. Sau instaleaza driver boost si el iti instaleaza toate driverele de care ai nevoie