| vladlove123 a întrebat:

tata are la Orange un abonament din asta de grup cu 30 de abonamente bagate intr-unul mare. Abonamentul are 8 luni si vreau sa stiu daca pot achizitiona un tellefon care sa il bag in abonamentul asta. Astept raspuns.Dau funda.
PS: am si puncte in valoare de 52 de euro/

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Se poate achizitiona un telefon in baza programului de fidelitate, daca sunt indeplinite conditiile de vechime, pentru unul dintre numerele de telefon existente. Altfel, se poate doar achizitiona un telefon cu activarea unui nou numar (abonament) pe care sa il adaugi in grup.
Poti ruga titularul abonamentului (sau persoana desemnata sa se ocupe de relatia cu Orange) sa verifice daca poti folosi programul de fidelizare Orange Thank You pentru achizitia unui telefon.
O zi buna,
Orange Helpers

1 răspuns:
| pestisorulauriu a răspuns:

De pinde foartemult ce a negociat la incheierea acestui abonament de tip share. in mod normal operatrii mai adauga si un buget de achizitii telefoane in afara de cele 30 e telefoane pe care se presupune ca le-a avut si fizic vb. Poti achizitiona un telefonul daca acel buget mai permite, daca nu cu plata redusa.