| Dur3x a întrebat:

Tocmai mi-am achizitionat un Nokia N97 mini cu memorie interna de 8 Gb. Totul ok, doar o problema... Telefonul are 2 partitii, C-ul, unde se salveaza totul automat, si Memorie Masiva. Problema este ca nu ma lasa sa accesez memoria masiva, ci doar c-ul, care din pacate are o capacitate de doar 276 mb... Stie cineva cum pot rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Te lasa cumva sa formatezi memoria masiva? Daca da, da-i un format ca nu ai ce pierde daca e goala ca e nou.

| Dur3x explică (pentru antimulte):

Nici macar nu mi-o afiseaza. I-am dat deja formatare, restabilire la setarile din fabrica etc. Degeaba. Aceste actiuni nu schimba configuratia telefonului.