| Vlad619 a întrebat:

Tocmai mi-am instalat windows 7 home premium si am o problema.Cand intru in windows updates imi arata ca am 56 update-uri de facut,dar cand dau sa se faca, astept si o ora si tot 0kb downloaded imi arata! Va og ajutati-ma.Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu cred ca e ceva foarte important, acum desigur, depinde cum doresti tu sa o iei, eu de fiecare data cand instalezi windowsul dezactivez updaturile, concret nu vad cu ce ma ajuta... in afara faptului ca mai sta 30 de minute deschis dupa ce vreau sa il inchid straight face

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Opreste update-urile cel mai bine asa.
Uite aici un tutorial, http://ziczoom.blogspot.ro/......ows-7.html

| Vlad619 explică (pentru OldSoul):

Pff,Totusi 56 updateuri, oare nu e nimic important?

| OldSoul a răspuns (pentru Vlad619):

Nu cred ca e ceva foarte important, acum desigur, depinde cum doresti tu sa o iei, eu de fiecare data cand instalezi windowsul dezactivez updaturile, concret nu vad cu ce ma ajuta... in afara faptului ca mai sta 30 de minute deschis dupa ce vreau sa il inchid straight face

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Shimba windowsul nu e bun are o eroare ce opreste updeitul