| Sp3ciaL0pS a întrebat:

Tocmai mi-am spart touch-ul de la Evolio x6 si m-am dus la Emag sa vad daca-l repara si au spus ca n-are ce face la el si l-am dat si mi-a spus ca daca le dau sa mi-l repare e contracost si o factura de la Depanero n-am auzit de aceasta firma si nu stiu daca-i de incredere eu sunt tocmai din Galati si firma aceasta din Bucuresti as vrea sa stiu si cam cat m-ar costa ca nu mi-a spus dupa voi cat costa un touch spart la Evolio x6 de 5, 5 inch?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Normal că e contra cost! că doar nu l-ai cumpărat așa.
Depanero e o firmă cu sediul prin Giulești parcă - era plin pe la TV de reclame pentru ei. Sunt noi pe piață, dar la câtă reclamă și-au făcut, ar putea să fie ceva de capu' lor.
Caută-i pe google, sună și întreabă direct - e cel mai sigur și simplu așa.

| anonimg a răspuns:

Poti merge la Germanos si sa ii intrebi pe ei.

| dannyel86 a răspuns:

Depanero e service-ul partener eMag, deci poti apela la ei pentru rezolvarea problemei. Reparatia e contracost, deoarece defectiunea ti se datoreaza si nu intra in garantie. Producatorul si furnizorul raspund doar de erorile din fabrica si doar acestea sunt acoperite de garantie. Intreaba la Depanero daca pot si au cum sa te ajute si care sunt costurile. happy