| Coporan123 a întrebat:

Totul bine pana cand am umblat prin setarile Pc-ului si nu mai apare iconita de la TuneUp Utillities in taskbar acolo langa ceas si celelalte, ma puteti ajuta?
Va rog mult de tot, dau Funda!

4 răspunsuri:
| BlackWaltz a răspuns:

Daca ai Windows 7 dai click pe sageata de langa iconita de la baterie, tot din taskbar, apoi dai click pe costumize si alegi de acolo ce programe vrei sa-ti apara in taskbar. Sper ca te-am ajutat.

| Coporan123 explică:

Eu am windows xp sp3
Poate va ajuta am dat la Start > Control Panel > Performance and Maitenance/Administrative Tools > Services: de acolo am dezactivat unele programe dintr-un tutorial in care zicea ca unele ocupa la ram. Mentionez ca dupa ce am umblat pe acolo si am dezactivat cateva de acolo, iconita nu mai apare, am incercat sa le activez pe toate la care am umblat dar degeaba. Exista un buton ca sa fac setarile la default sau ceva sa le fac cum erau inainte?

| Coporan123 explică:

Eu am windows Xp
Daca ajuta am umblat prin start>Performance and Maitenance>administrative tools>Services si am dezactivat cateva programe de acolo