| Snoopy001 a întrebat:

dau funda celui care ma poate ajuta cu : Am un windows 8 si de cateva zile nu mai imi apar retelele wifi si nici iconita wifi in taskbar jos langa ceas, si cand am gasit locul unde trebuia sa ma conectez la wifi zice "Broadband Conection ". Ce as putea face avand in vedere ca nu pot sa utilizez firul.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa-ti reinstalezi driverele! Sau vezi sa nu fie wireless-ul oprit, asta daca ai laptop, ca va e lene sa scrieti, trebuie sa ghicim noi!

| Snoopy001 explică (pentru K0sti):

Tie iti e lene sa intrebi? Nu mi-ai fost de ajutor si totusi tot singur am rezolvat nu are nici o legatura cu driverele, si exact oprit era wireless-ul, exact, nici nu stiu de ce ai mai raspuns laughing