| mateigeorge6 a întrebat:

Va rog foarte mult sa ma ajutati. Am o mare problema. Am o tableta PC Allview City Life. Cand o aprindeam imi aparea iconita de la marca dupa imi aparea niste chestii si se aprindea. Acum cand vreau sa o aprind imi ramane la acea iconita de la marca si asa ramane. Am lasto vreo 3 ore si ceva asa si nu s-a aprins. Am bagat-o si la incarcat si tot asa imi face de vreo 3 zile. ce pot sa ii fac? dau funda. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Las o sa se descarce apoi pune o la incarcat si deschide o daca nu merge fa un hard reset cauta pe site la ei sa vezzi cum se face de obicei din butonul power plus butonul volum -

1 răspuns:
| mateigeorge6 explică:

Da men dar butonul de volum e pe tableta. si nu-mi apare pana nu se aprinde de tot.