| romario97 a întrebat:

vreau ajutorul doar celor care se pricep va rog.Eu am net de la cineva prin cablu direct din modem de la el,si nu imi merge netul, jos in bara de start imi scrie"LIMITED OR NO CONECTIVITY"stie cineva de la ce este?

6 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KKbma-PfU8M

Eroarea asta nu are legatura cu abonamentul de internet.

| crisiss a răspuns:

Aceasata eroare apare in cazul in care esti deconectat de la retea, exist o problema la retea.
Cel mai bine ar fi sa suni la compania de cablu si vor trimite o echipa sa vada care e problema

| RazvanRo22 a răspuns:

Lui ii merge internetul? Led-urile de la modem arata ca acesta functioneaza?
Da mai multe informatii.

| aura36 a răspuns:

Depine...ai abonament cu net nelimitat? daca d, atunci iti sugerez sa suni la firma respectiva si o s te ajute ei, poate este de la ei! baftahappy

funda?happy

| rauzan94 a răspuns:

Pai probabil ti-a facut abonametul la internet cu net limitat de aceea probabil nu iti merge internetul. daca la inceput de fiecare luna iti merge internetul inseamna ca asta este ce ti-a zis eu NET LIMITAT(ADICA AI VOIE SA FOLOSESTI DOAR 5 GB SAU NUSTIU CAT ma rog)

| MaZoOoKKu a răspuns:

Suna la agentie