| romario97 a întrebat:

eu am net de la cineva prin cablu direct din modem si de o saptaman nu mai imi merge netul si imi scrie jos in bara de start"limited or no conectivity".Ce ar trebui sa fac? VA ROGG.dau FUNDA!sad

3 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Pai, ai incercat alt cablu? poate s-a intrerupt pe undeva? sau ceva probleme cu modemul respectiv?

| romario97 explică (pentru Bluebutterfly80):

Poi asta intreb si eu. Daca stiti voi problema, din modem? din cablu?

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru romario97):

Pai nu, dar trebuie sa mergi din aproape in aproape.probeaza cu alt cablu si daca tot nu merge, atunci e modemul, care trebuie reparat sau schimbat. alta idee chiar nu am, dar stiu ca e nasol fara net happy