| ANONIMUSSSS007 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar noul Samsung galaxy s5. Am o intrebare. Credeti ca se va mai ieftini? Deoarece ieri era la eMAG 3160 lei iar astazi este 3100, iar de maine o sa apara si in magazine si eMAG mereu are preturile mai mici decat la Vodafone. Deci ce credeti? Se va mai ieftini pe eMAG?

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

De ieftinit se ieftineste dar nu prea curand.

| martin1scor a răspuns:

Salut, ini nici un caz acum, se va ieftini peste 3 luni aproximativ, dar cu 100 de lei maxim, nu te astepta la ceva extraordinar! http://profitshare.ro/l/597793