| Zuzumilk26 a întrebat:

Mâine vreau sa imi cumpăr un Samsung galaxy Note 9. Ieri m-am uitat pe Altex si varianta de 512 gb costa 3899 de lei. Si acum cand m-am uitat costa 4999. Credeti ca o sa se faca iar 3899 de lei săptămâna asta?

3 răspunsuri:
| FlorinLD a răspuns:

Vezi ca la astia este 3599 lei.
https://cel.ro/c/MFBKW2ZBM0Q3

| Craciun_Nicolas_1995 a răspuns:

Telefonul este unu bun, cred ca se va face o reducere cat de curand doar uramareste produsul ...cred ca este mai un sa-ti iei un s10e de 5G dar este algerea ta si banii tai si consider ca mai bine mai astepti ceva timp decat sa platesti 1100 de lei in plus, bafta!happy

| Rusuuuuu a răspuns:

Mai mult ca sigur, daca ai rabdare si urmaresti produsul o sa il gasesti la un pret mai redus.