| Nicholas2200 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un mouse de gaming dar nu am unitate optica la laptop(adica port-ul unde intra cd-urile) pentru a instala driverul/programul de pe care configurez anumite lucruri deoarece mouse-ul vine la pachet cu un CD. Va exista vreo problema? Ma gandeam sa ii dau cd-ul unui prieten iar el sa imi copieze programele sau programul pe un stick, se poate si acest lucru?
P.S: Am intrat pe site-ul lor si nu am gasit niciun loc din care sa descarc vreun software.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Cauta pe net drivere pentru modelul respectiv de mouse.

Nu este practic pentru producator sa livreze driverele doar pe dvd.

| AleXzpm a răspuns:

Nu. le gasesti pe internet pe site-ul producatorului.

| AleXzpm a răspuns (pentru AleXzpm):

Abia cum am vzut ca ai intrat pe site-ul lor. Poate nu are nevoie de program, esti sigur ca vine cu un cd? cauta pe google driverele. te complici prea multi cu prieteni and ***