| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi fac un blog, acum am o nelamurire, din cate am citit am inteles ca wordpress este destul de bun, dar nu m-am lamurit inca daca trebuie sa platesc ceva, nu ar fi problema de plata dar am mai avut si alte proiecte cu plata, forumuri mai exact si sunt satul, as dori ceva gratis daca se poate, am vazut multe cuvinte de lauda despre wordpress dar nicaieri daca e cu plata sau nu, deci asta as vrea sa stiu. Sau daca stiti si alte alternative mai bune de a crea un blog gratis e si mai bine.
Funda happy

Răspuns Câştigător
| Ciumpi35 a răspuns:

E gratuit, foarte bun, si usor de folosit

| MarianWLF a răspuns (pentru Ciumpi35):

Am reusit sa imi fac, imi spui si mie daca e vreo cale de a-l promova in vreun fel?

| Ciumpi35 a răspuns (pentru MarianWLF):

Prin intermediul unei pagini de facebook, twitter, sa il dai la prieteni. Cu ajutorul wordpress nu stiu exact cum il poti promova, poate aflii tu.

| MarianWLF a răspuns (pentru Ciumpi35):

Inteleg, multumesc.

5 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand sa incerci si www.ucoz.ro - iti ofera mai multe optiuni si e tot gratuit.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Wordpressul e gratuit.