| Cotfas_Alexandru_1998 a întrebat:

vreau sa imi iau o placa video de 1gb si 64bit care sa mearga pe un slot Limited Capacity PCI Express dau funda!

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Vorbeam de bits.

7 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Mai bine nu-ti mai iei, ce rost are? 64 bits sunt o mizerie.

| Cotfas_Alexandru_1998 explică (pentru Seby90):

Eu am un calculator ibm x3200 m2 si are o placa video radeon es1000 incorporata si nu imi merge nici macar metinu sau undergroundu

| Seby90 a răspuns:

Iti poti face pc decent cu 1000 lei buget.

Nu recomand invetitii fara cap. (ca mce vrei tu).

| Cotfas_Alexandru_1998 explică (pentru Seby90):

Eu nu mai pot sa imi permit 1000 de lei ca deja calculatorul asta are 4gb ram procesor de 3ghz dual core si hardul de 160Gb numai placa video este slaba

| Seby90 a răspuns (pentru Cotfas_Alexandru_1998):

Ah pai si atunci, ia placa video cu 128 cel putin. De preferat 196 sau 256.

| Cotfas_Alexandru_1998 explică (pentru Seby90):

128 de biti sau mb

| Seby90 a răspuns (pentru Cotfas_Alexandru_1998):

Vorbeam de bits.

| Cotfas_Alexandru_1998 explică:

Trebuie sa mearga pe pci express x1 si nu gasesc in Romania am un calculator ibm x3200 m2 si nu am sloturi pentru placa de alt fel