| Nicholas2200 a întrebat:

Vreau sa imi iau un paysafe card dar nu stiu de il pot cumpara. Cineva mi-a zis ca pot sa-mi iau paysafe-uri si din Media Galaxy, este adevarat? Daca nu spuneti-mi voi de unde.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| MaybeJustMe a răspuns:

Dar niste detalii nu oferi? De exemplu: de unde esti, ce magazine ai prin apropiere.

Paysafe gasesti li la alimentari normale, acum depinde de fiecare magazin.

Uite aici un link pe care poti cauta punctele de vanzare adaugandu-ti adresa:

https://www.paysafecard.com/......ysafecard/

Sper ca am fost de ajutor.

Bafta!