| ghostk1d a întrebat:

vreau sa mi iau un telefon si nu stiu care e mai stilat sau mai aspectuos iphone 4s sau Samsung galaxy note? stiu ce fac ambele telefoane dar ma intereseaza care arata mai misto? sa ca iphone pe ce culoare e mai beton ALB sau NEGRU? sunt baiat! dau funda!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Iphone e frumos cand e alb...iar Samsung galaxy note cu toate ca are perfromante incredibile...e prea mare frate, parca e tableta!
Deci as spune iphone 4s pe alb.cel putin eu asa as face

| ghostk1d explică (pentru Apache):

Si mie mi place alb dar alb am vazut doar la unele feterolling on the floor...alb nu am prea vazut la baieti..nush

| Apache a răspuns (pentru ghostk1d):

Eu am vazut....nu prea am vazut pe negru in general!
Eu asa as alege... iphone 4 merge pe alb!
cam asta e parerea generala

| ghostk1d explică (pentru Apache):

Ma oricum big grin.dar nu stiu cred ca merg pe negru.mi se pare mai fain