| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a întrebat:

Care este cea mai buna marca de masini de spalat?

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Depinde la ce aspect te referi. Viteza de rotatie, capacitatea de incarcare, zgomotul produs, randamentul pe care il ofera si tot asa...

Eu am acasa Whirlpool (clasa A, 11 programe, 1200rpm) si spun ca ar fi bun pentru ca prezinta 2 avantaje: consum de energie electrica redus si eficienta de spalare excelenta. Indesit-urile am inteles ca sunt exagerat de galagioase...

4 răspunsuri:
| jhgkjhkjhkjhkjhkjh explică:

♥zuzi mick♥, tu de aia ai acasa, ma`?smug

| dRk10 a răspuns:

Indesit

| Anonimusus a răspuns:

Ferrarilaughing

| AdrianUrsut a răspuns:

Cea mai buna marca de masini de spalat este Miele. Fara Dar si Poate. Problema la masinile de spalat rufe Miele o reprezinta pretul foarte ridicat. Ajungand sa coste si 100 milioane, in functie de model.

Insa gasim masini de spalat bune, care sa ne tina vreo 10 ani si la preturi decente. Si aici le putem enumera pe cele de la Samsung, Lg, Electrolux, Whirpool. iar alegerea modelului se face in functie de buget si alte criterii + functiile masinii de spalat.

Citeste mai multe pe https://www.2pareri.ro/top/cele-mai-bune-masini-de-spalat-rufe/