| XtzRaulXtz a întrebat:

vreau sa va întreb de ce site-ul trilulilu nu mai are buton de full scren sau numai mie nu îmi apare?
Va rog ajutați -mă cu niște sfaturi.
Ce trebuie sa fac sa îl pun pe full scren??
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Din cauza Browser-ului! Foloseste si alte browsere. De exemplu la mine pe Mozilla si Opera nu merge (nu are butonul full screen), dar pe alte browsere cum ar fi Maxthon, apare butonul si pot da full screen. Am testat acum.

2 răspunsuri:
| XtzRaulXtz explică:

Am încercat cu maxthon și tot nu apare ce mai pot face?

| anonim_4396 a răspuns (pentru XtzRaulXtz):

Am vrut sa-ti arat ca la mine merge, si surpriza! Acum nu mai merge nici pe Maxthon! E clar de la ei! Insa nu inteleg de ce...
uite ce raspuns (TheAG user) am gasit aici, incerca si asa:
http://www.tpu.ro/......umate-din/