| Levisxdd a întrebat:

vreau si eu daca se poate un program pentru transmitere wi-fi, am laptop si nu reusesc sa transmit net pentru ca nu gasesc programul necesar. sau daca se poate o licenta connectify big grin
mersi.

Răspuns Câştigător
| Instinkt a răspuns:

Cel mai bun e sharing internet din control panel daca ai windows 7...connectify e un program greu care-ti distruge calculatorul(mi s-a intamplat) si nu-ti recomand sa-l folosesti...I-ati un router wirelles si rezolvi problema

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Lasand programele la o parte, laptopul e receptor, nu emitator wireless. Ca si componente nu poti emite wireless.
E 1-2 milioane un router, depinde ce arie vrei sa acoperi, si scapi de problema.
Bafta

| Levisxdd explică (pentru CataC):

Am încercat co connectify. și merge să emit...
UP?

| thealchemist a răspuns:

Dar ai toata partea de hardware? programele sunt usor de gasit daca ai restul, dai cu google specificind caracteristicile tehnice si gasesti repede ceva freeware.