| cleopatra_5855 a întrebat:

Salut tutror...imi puteti spune va rog din suflet cum se sterge un cont pe facebook? Dau funda cel ce imi spune cel mai repede posibil...winking

Răspuns Câştigător
| spinteca a răspuns:

Salut https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account aici til poti sterge dar mi se pare ca trebuie sa fii logat pe el ca sa mearga

1 răspuns:
| JohnnY93 a răspuns:

Intri pe contul de facebook. dupa care dai pe rotita aceea unde dai sa te deconectezi. si de acolo alegi setarile contului... de acolo dai la securitate si jos de tot ai "DEZACTIVARE CONT".