| Lord96 a întrebat:

Salut tuturor happy! Ma puteti ajute cu ceva? Nu gasesc pe google. Dati`mi nume de magazine sau site`uri cu Console pentru. jocuri (dar console mai vechi) gen: Xbox Classic, PlayStation 1, PSOne. PS2, sau cu orice consola dar sa aiba si aceste consle vechi. M`ar interesa sa cumpar. dau FUNDA la cel mai bun raspuns si la ceilalti voturi. Ms Anticipat.

Răspuns Câştigător
| ovidiuionita a răspuns:

Buna. Generatiile noi de console le poti gasi pe siteurile emag.ro sau pcgarage.ro, probabil cei mai incredere retaileri de IT&C din tara noastra. Genratiile vechi ma indoiesc ca le vei gasi in vreun magazin online tinand cont ca aceste nu se mai produc iar stocurile au fost epuizate de cativa ani. Cel mai probabil, aceste le poti gasi pe siteurile de licitatii online, precum okazii.ro.

1 răspuns:
| Lord96 explică:

Pueti sa dati nume de magazine sau site`uri si din alte tari. happy