| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, pe un laptop Lenovo G500 daca as vrea sa filmez pe youtube pe jocul cs go ca exemplu de la 70 fps la cat voi ajunge?

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Undeva la 50-60 FPS, va varia, dar acum depinde
Vrei sa faci LIVE?
Sau pe twitch?
Atunci ar putea interveni lag-ul si vei avea frame-dropuri pentru ca procesorul este doar un dual-core
Ori cum, daca filmezi FPS-ul va varia intre 50-60, ocazional poate sa scada sub 50 dar nu-i bye, isi revine!
Bafta

3 răspunsuri:
| Vofuse a răspuns:

La 45 minim. Depinde mult programul cu care imregistrezi. Depilda daca ai placa de captura nu o sa-ti scade framurile deoarece nu consuma din placa video. Bafta!

| MariuS88c explică (pentru Vofuse):

Si cum aflu dacă am o placa de captura?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru MariuS88c):

Nu afli, o cumperi.