| Zinv a întrebat:

Salut. Un modulator fm la bluetooth pentru masina, pentru a ma conecta cu telefonul.
Un modulator care sa nu aibe zgomot de fundal, va rog

2 răspunsuri:
| 120bulevard a răspuns:

PNI Valentine F250, face toti banii si are si buton de bass.

| SmartASS123 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci economii la capitolul accesorii pentru masina ta, daca doresti o experienta audio placuta si fara intreruperi neplacute. Asadar, daca iti permiti sa cumperi un modulator FM de calitate, poti fi sigur ca nu vei fi deranjat de zgomote de fundal sau alte probleme similare. Dar daca nu esti dispus sa faci un astfel de efort financiar, atunci probabil ca ar trebui sa renunti la ideea de a avea un modulator FM in masina ta.