| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,un program bun de filmat gameplayuri? nu vreau fraps deorece are o gramada de probleme(nu imi face un singur videoclip,se opreste singur uneori chiar daca e full, etc.) Funda

4 răspunsuri:
| SKet a răspuns:

Camtasia Studio by Techsmith
Nu lua versiunea full, iti dau eu aici un code de deblocare:
ID: HLCZF-HDCPL-KGB6W-ZSCAZ-VF6A2
KEY: HLCZF-HDCPL-KGB6W-ZSCAZ-VF6A2
Ai in acest program un sistem de filmare, un player si un editor video.

| adrianbestboy98 explică (pentru SKet):

Am avut si eu camtasia da nu filmeaza in jocuri filmeaza doar desktopul, ecranu in jocuri e negru pe filmulet

| SKet a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Ba nu.
Poti alege sa filmezi doar un program/sectiune de monitor. Eu filmez si editez fara nici o problema. Iti las aici un link cu un montaj(Minecraft) facut in Camtasia.
https://www.youtube.com/watch?v=SDAMH3UHb6c

| adrianbestboy98 explică (pentru SKet):

Am filmat cu action