| electrovlad a întrebat:

Salut

Unii dintre noi avem probleme uneori cu calculatorul
Eu am o problema cu certificatele de la internet explorer sau de la alt browser nu pot sa vad pro tv online sau alte canlale de televiziune ca imi apare sus o ereoare cu error of certificates internet explorer ceva de genu si nici id de mess nu pot sa imi creez iar daca vreau sa intru pe messenger imi apare
"Thowbrelshoot connection" si o eroare dar eu am internet deci nu vreau sa formatez pc sau alte din astea!
Cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Schimba time adica updateaza timpul ceasul la data corecta si intra pe http://radiovaculesti.ucoz.ro

1 răspuns:
| simandi a răspuns:

Buna, se poate ca nai Adobe flash