| BogdanVasc a întrebat:

Am o problema cu Messengerul. Cand vreau sa intru, sa ma loghez, imi zice eroarea cu We can't sign you in to Yahoo! Messenger, Internet connection etc etc. Ce vreau sa specific este faptul ca daca scriu de exemplu parola de la cont gresita, imi zice chestia cum ca nu e buna parola (ofc) dar daca o scriu corect + emailul, imi da cea cu Internet Connection. Nu am probleme cu netul, am mai patit chestii din astea, dar atunci nu mi-a mers aproape nimic (LoL-ul sau alte jocuri) insa mi-a mers browserul.
Am incercat si un Reset la Internet Explorer dupa cum am gasit solutii pe internet, dar nu mi-a mers.
Dau funda celui care ma poate ajuta, sper sa nu fie banala idee de a reinstala Y! M-ul/windowsul.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e din Windows, problema este la tine intrebare cine mai are aces la Pc tau? afara de tine sau tu ai sters ceva din windos, cu siguranta ai windows fara licenta, doar ata ati spun schimba sau sai dai un fresh la copia lui rest nu stiu cine sar baga.

| BogdanVasc explică:

Am rezolvat. Am intrat pe mail si cand sa ma loghez acolo, imi zice ceva ca contul meu este pe risc etc. si a nevoit sa-mi schimb parola.

| Mihai198 a răspuns:

Iti trebuie viteza de internet mai mare.
Stiu din experienta.

Funda?

| BogdanVasc explică (pentru Mihai198):

Nu prea inteleg, am aceeasi viteza. Nu am lag pe LoL spre exemplu, sau pe orice alt ceva, intru cu usurinta pe TPU. Cum se face ca ieri mi-a mers?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai198):

Ce viteza ma mare ati trebuie sa te log in mes? sub ce forma trebuie sa fie viteza in Mbs 40, 60, 150 sau cat!? Eu personal de la upc minte ca are 200 Mbs dar nu am asa ceva si degeaba le dau banii pe luna.Traiesc si supravietuiesc numai din reclama.

| Kamelya8537 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat acelasi lucru si tot asa nu mergea si am intrebat'o pe o prietena si trebuia sa scriu parola cu litera mare. Poate si la tine e aceeasi cauza mai incearca asa cum am incercat si eu. Bafta!