| Pîrvu_Andrei_1998 a întrebat:

Salut vreau sa achizitionez un procesor Intel core 2 extreme QX9650 dar nu stiu de unde imi puteti da site-uri de unde pot sa imi iau unu dar sa nu fie la mana a doua?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Procesorul tăue ste de generație veche, și în prezent nu se mai fabrică. Dacă bine știu e pe 775, ceea ce este normal să îl găsești numai second.Dar dacă elgi sursa second cu cap te poți alege cu un cpu cum trebuie, ce provine de pe unn calculator de firmă(vezi cele import Austria de exemplu, deci exploatat normal.Suces